Bohemia lázně – léčebné lázeňské pobyty v Karlových Varech

Odpočiňte si na víkendových wellness pobytech v průběhu roku

Specializujeme se na léčebné lázeňské pobyty a víkendové wellness pobyty. Relaxační program příznivě působí na celý organismus, kdežto dlouhodobé pobyty zaměřujeme na léčbu trávicího traktu. V rámci pobytů nabízíme masáže i regenerační koupele. Kúry probíhají v našem balneoprovozu s minerální vodou.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • Sadová 800/5
  • Karlovy Vary
  • 360 01
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

Informace

Vybavení:

  • Parkoviště
  • Salónek
  • Bazén
  • Sauna
  • Wellness

Více informací

***Lázně pro všechny věkové kategorie

Jedinečná přitažlivost našich lázní spočívá v unikátních účincích karlovarské minerální vody. S její pomocí léčíme onemocnění zažívacího traktu i pohybového ústrojí. Naše léčebné lázeňské pobyty probíhají v sanatoriu Kriváň a hotelech Slovan a Concordia, které jsou umístěny v blízkosti kolonád. Všechny kúry poskytujeme v nově vybaveném balneoprovozu s více než 45 druhy procedur.

Jako jedny z mála lázní vám v rámci pobytu nabízíme 24hodinou lékařskou pohotovost. Spolupracujeme se všemi zdravotními pojišťovnami. Hrazeny jsou léčebné lázeňské pobyty s programem diabetologickým, redukčním, rehabilitačním, onkologickým i preventivním. Pro vaše pohodlí nabízíme jakou součást služeb možnost parkování ve vlastním parkovacím domě. Firmy mohou ke svým prezentacím či firemním setkáním využít klimatizovaný konferenční sál. To vše a mnohem víc vám nabízíme v našich ***lázních.

Víkendové wellness pobyty

Kromě klasických léčebných pobytů k nám můžete přijet i na vánoční, silvestrovské, velikonoční nebo několikadenní relaxační a regenerační pobyty. Programy oslovují všechny věkové kategorie. Víkendové wellness pobyty nabízí skvělé možnosti odpočinku i aktivního strávení volného času. Zaplavat si můžete v relaxačním bazénu, prohřát v saunovém koutku a zchladit v ledové komoře nebo sprchových chrličích. Během víkendu si můžete zajít i ke kadeřnici, na manikúru, pedikúru a kompletně zrelaxovat.  Víkendové wellness pobyty si můžete zarezervovat kdykoliv, v průběhu celého roku.

Produkty

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Všechny sekce