Bohemia lázně – léčebné lázeňské pobyty v Karlových Varech

Odpočiňte si na víkendových wellness pobytech v průběhu roku

Sanatorium Kriváň je hlavní budovou patřící do lázeňského komplexu společnosti Bohemia-lázně a.s. Největší předností sanatoria Kriváň je jeho poloha přímo v centru Karlových Varů, v těsné blízkosti Sadové a Mlýnské kolonády, jen několik minut chůze od hlavní nákupní ulice.

  • Sadová 800/5
  • Karlovy Vary
  • 360 01
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Další nespornou výhodou je moderní, nově vybavený balneoprovoz a wellness&spa centrum s nabídkou více než 45 procedur. Nepřetržitá lázeňská a pohotovostní služba lékařů a sester je zárukou kvality poskytované péče.

Sanatorium Kriváň vzniklo spojením několika původních budov postavených na konci 19.století v historizujícím stylu a nabízí komfortní ubytování ve 202 moderně zařízených pokojích kategorie 3* (83 jedno-lůžkových, 111 dvoulůžkových pokojů a 8 apartmánů).

Stravování je pro klienty zajištěno v několika hotelových jídelnách, kde se podávají pokrmy připravené dle známých dietních principů. Klienti si mohou vybrat v nabídce polopenzi či plnou penzi.

Snídaně jsou podávány formou švédských stolů. Během obědů a večeří jsou formou bufetových nabídkových stolů připraveny přílohy, zeleninové saláty, teplá zelenina. Hlavní jídlo je servírované. Klienti si vybírají z nabídky několika druhů pokrmů.

Sanatorium Kriváň je známé svou kvalitní lázeňskou léčebnou péčí. O klienty se stará tým kvalifikovaných lékařů, zdravotních sester, fyzioterapeutů a masérů.

Společnost Bohemia-lázně a.s. v poslední době investovala nemalé finanční prostředky do výstavby a modernizace svého balneoprovozu a nyní se pyšní zbrusu novým, moderním balneoprovozem na špičkové úrovni.

Nechybí ani nový bazén s wellness&spa centrem. Veškeré léčení je na bázi přírodních léčivých zdrojů – termální vřídelní vody a rašeliny.

Produkty

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Všechny sekce